Eesti keele majad

Eesti keel ja kultuur on omanäoline ja rikkalik. Meie Tallinna ja Narva eesti keele majad aitavad Sul seda avastada ja on toeks eesti keele õppimisel. Oleme avatud kõigile.

Eesti keele majad pakuvad erinevaid keeleõppe võimalusi. 

• Keelekursused – keele õppimine grupis kogenud õpetaja juhendamisel.

• Tandemõpe – keeleõpe, kus saad eesti keelt õppida koos eestlasega, kes omakorda soovib õppida Sinu emakeelt. Uuri lähemalt SIIT.

• Keelekohvikud – võimalus vabas vormis erinevatel teemadel suhelda ja oma keeloskust rikastada. Uuri lähemalt SIIT.

• Eesti keele ja kultuuri tundmise klubid – keelepraktika erinevate kultuurisündmuste külastamise kaudu. Klubidest loe lähemalt SIIT.

• Õpikojad – hea võimalus neile, kes tahavad vabamas õhkkonnas igapäevastel teemadel suhelda ja erinevates valdkondades teadmisi omandada (õpikoda „Meedia 24“).

• Digiõpe - iseseisev õpe veebikeskkonnas (Keeleklikk, Keeletee, Speakly, WalkTalk).

Eesti keele maja tegevustesse on kaasatud ka eestvedajad, kelle projektide kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kindlasti leiad nendest keeleõppe võimalustest endale sobiva. Kõik keeleõppega seonduv on Sulle tasuta! Kui soovid eesti keelt iseseisvalt õppida ja praktiseerida arvuti või nutiseadme abil, tutvu erinevate tasuta võimalustega SIIN.

Keelekursustele registreerumine toimub 2020. aastal kolma korda: jaanuaris, mais ja augustis, täpsematest kuupäevadest teatame eraldi. Registreerumiseks tuleb täita registreerimisvorm ja läbida keeletaseme test.

Kui teil ei õnnestunud veebipõhise registreerimise kaudu pääseda eesti keele õppesse, soovitame pöörduda eesti keele majade nõustajate poole, võttes nendega ühendust aadressil info@integratsiooniinfo.ee või helistades tasuta infotelefonile 800 9999. Nõustajad analüüsivad iga inimese personaalseid vajadusi ja olemasolevaid kogemusi ning pakuvad just temale sobiva variandi keeleõppeks. Nõustamise tulemusena suunatakse inimene sobiva koolitusepakkuja juurde või registreeritakse Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majade kursustele.

Edukal eesti keele maja keelekursuse lõpetanul on võimalik jätkata keeleõpinguid järgmisel keeleoskustasemel, esitades oma õpetajale kirjaliku avalduse.

Meie juurde on oodatud ka tööandjad, et leida koos parim võimalus töötajate keeleõppeks. Aitame nõuannetega erinevate keeleõpet toetavate ürituste läbiviimisel nii ettevõtetes kui ka mujal. Oleme avatud koostööle ja tuleme ettevõttesse külla, et leida sobivaim lahendus keeleõppe toetamiseks.

Leiame ühise keele!

 

Tallinna eesti keele maja nõukoda

Narva eesti keele maja nõukoda

Tallinna eesti keele maja

eestikeelemaja@integratsioon.ee
+372 659 9022
Rävala 5 (6.korrus), Тallinn 10143Asukoht kaardil
E-N 09:00-17:00, R 09:00-16:00

Narva eesti keele maja

eestikeelemaja@integratsioon.ee
+372 659 9030
Linda 2, 20309 NarvaAsukoht kaardil
E-N 09:00-17:00, R 09:00-16:00